Hodnotenie
7/10
 Najprezeranejšie
  UPSDPDTNTSlovenská pošta
  QR code
   Vybraný tovar
    Odporučte nás
   • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
   NOVINKA

   Keď hovorí Matka

   Keď hovorí Matka
   (obrázky majú len ilustračný charakter)
   ID produktu
   1006654
   5.00,- €Cena
   (recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
   Anton Selecký

   Počet strán: 192
   Rok vydania: 2014
   Väzba: lepená / mäkká obálka
   Vydavateľstvo: Magnificat

   Správne vidíme iba srdcom... Kedysi som tejto vete de Saint Exupéryho príliš nerozumel. Srdce predsa nemá nijaké oči, nemôže teda „vidieť." Udalosti akosi mimo vašich plánov a logiky vás však môžu v tomto veľmi poopraviť. To „videnie" však neprichádza hneď. Záleží na tom, aký priestor mu v živote dáme.

   Milí priatelia, prinášam vám knižku, ktorá sa rodila dlhé roky. Dlhé roky sa vyvíjala aj moja cesta v sfére, v ktorej vám všetky telesné zmyslové orgány, a najmä logický rozum, veľa nepomôžu.

   Knižka Keď hovorí Matka nie je nijakou faktografiou. Nečakajte nejaký chronologický vývoj udalostí, nejaké prostredia či dátumy, nejaké dokumentárne skutočnosti a argumenty. Je to skôr cesta duše. Cesta, na ktorej vám je v tej nelogickej šnúre udalostí bežný zrak niečím nepodstatným, skôr zavádzajúcim. A ak sa aj dopátrate poznania, nie je to poznanie, ako ho bežne chápeme.

   Doba posledných 20 rokov bola pre mňa nesmierne náročnou, ale aj bohatou. Bohatou aj na udalosti a stavy, ktoré všetky v tejto knižke neuvádzam. Cesta za Máriou a s Máriou nie je o kilometroch, ani o dňoch. Vyrýva sa vo vás kdesi vo vnútri, a s poznaním Neba poriadne cítite aj pazúry pekla. Som nesmierne vďačný mojej drahej Nebeskej Matke za to, že ma pozvala na túto cestu. A predsa - toľkokrát som Jej v duchu hovoril: Prosím ťa, vyber si už konečne niekoho lepšieho a vhodnejšieho! Vôbec sa necítim hodný tvojej dôvery...Musím sa priznať, že som veľmi veľa veciam na tejto ceste nerozumel a nerozumiem. Veľakrát som vnímal, že naše ľudské chápanie a hodnotenie vecí je úplne iné, ako by malo byť. Pochopil som ale jasne, že sa nachádzame pre naše duše v nesmierne nebezpečnej situácii. A že z Božej vôle prišla naša Matka preto, aby nám pomohla, aby bola naším Majákom, Kompasom a Sprievodkyňou.

   Milí priatelia, to, čo sa dočítate v tejto knižke, nie je pre vás nič nové. Ale v takejto forme, keď máte pohromade všetko to, čo som sa vám snažil za tie roky sprostredkovať, azda lepšie napomôže urobiť si celkový obraz o našej situácii - a to samých v sebe, v rodinách, v spoločnosti, ako aj vo svete.

   Určite nie všetko v tejto knižke vystihuje z mojej strany bohatosť aspektov misie Panny Márie. Je to len správa, pokus o videnie a sprostredkovanie veď, ako sa mi počas tých rokov javili a osvetľovali.

   Ak táto knižočka aspoň jednému z vás pomôže nazrieť za záclonu mrakov, ktorými nás dnešný svet a jeho situácia zahaľuje čoraz temnejšie, budem za to nesmierne vďačný najmä našej drahej Matke, ktorá prišla k svojim deťom a prihovára sa k nim v starostlivej láske svojho materinského srdca.

   Anton Selecký

   (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
    TOP PRODUKTY