Hodnotenie
7/10
 Najprezeranejšie
  DPDGLSSlovenská pošta
  QR code
   Vybraný tovar
    Odporučte nás
   • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
   NOVINKA

   ešte5minút

   ešte5minút
   (obrázky majú len ilustračný charakter)
   ID produktu
   1008802
   11.36,- € bez DPH
   12.50,- €Cena s DPH
   na objednávku
   (recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
   Adam Szustak OP

   Počet strán: 416
   Rok vydania: 2019
   Väzba: flexo
   Vydavateľstvo: Redemptoristi - BA

   Poľský dominikán Adam Szustak nie je spisovateľ. Je youtuber. Už niekoľko rokov takmer denne zverejňuje na webe a na stránke langustanapalmie.pl krátke videá na duchovné témy. V Poľsku je nesmierne populárny, už pár hodín po zverejnení nového videa má desaťtisíce zhliadnutí. 

   Väčšina jeho videí je venovaná každodennému životu. Táto kniha je trochu iná – zaoberá sa zaujímavosťami, ktoré nie sú celkom bežne známe. Napríklad o bežcovi, ktorý prebehol ultramaratón 875 km bez toho, aby spal. O zvieratku – pomalke –, ktoré je prakticky nezničiteľné. A o mnohých iných veciach či ľuďoch. Ku každej zaujímavosti brat Andrej pridáva pohľad viery, ktorý nás môže „nakopnúť“ vidieť svet okolo seba ináč, s úžitkom pre večnosť.
   A ešte k názvu knihy. Denne asi 5 minút žmurkáme. Stratený čas. Ale ak by sme nežmurkali, tiež by to nebolo dobre. Autor nás učí využívať čas – aj dobre prežitých 5 minút (najlepšie s Ježišom!) môže zmeniť svet. Alebo aspoň náš život. Tak ich nepremeškajme!

   Kniha #ešte5minút je plná farebných fotografií a obrázkov, ktoré súvisia s danou zaujímavosťou. Je vhodná aj ako darček.

   (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
    TOP PRODUKTY