Hodnotenie
7/10
 Najprezeranejšie
DPDGLSSlovenská pošta
QR code
 Vybraný tovar
   Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
  NOVINKA-8%

  Keď hovorí Matka

  Keď hovorí Matka
  (obrázky majú len ilustračný charakter)
  ID produktu
  1006654
  Bežná cena: 5.00,- €, Ušetríte: 0.40,- € (8%)
  4.18,- € bez DPH
  4.60,- €Cena s DPH
  do 3 dní
  (recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
  Anton Selecký

  Počet strán: 192
  Rok vydania: 2014
  Väzba: lepená / mäkká obálka
  Vydavateľstvo: Magnificat

  Správne vidíme iba srdcom... Kedysi som tejto vete de Saint Exupéryho príliš nerozumel. Srdce predsa nemá nijaké oči, nemôže teda „vidieť." Udalosti akosi mimo vašich plánov a logiky vás však môžu v tomto veľmi poopraviť. To „videnie" však neprichádza hneď. Záleží na tom, aký priestor mu v živote dáme.

  Milí priatelia, prinášam vám knižku, ktorá sa rodila dlhé roky. Dlhé roky sa vyvíjala aj moja cesta v sfére, v ktorej vám všetky telesné zmyslové orgány, a najmä logický rozum, veľa nepomôžu.

  Knižka Keď hovorí Matka nie je nijakou faktografiou. Nečakajte nejaký chronologický vývoj udalostí, nejaké prostredia či dátumy, nejaké dokumentárne skutočnosti a argumenty. Je to skôr cesta duše. Cesta, na ktorej vám je v tej nelogickej šnúre udalostí bežný zrak niečím nepodstatným, skôr zavádzajúcim. A ak sa aj dopátrate poznania, nie je to poznanie, ako ho bežne chápeme.

  Doba posledných 20 rokov bola pre mňa nesmierne náročnou, ale aj bohatou. Bohatou aj na udalosti a stavy, ktoré všetky v tejto knižke neuvádzam. Cesta za Máriou a s Máriou nie je o kilometroch, ani o dňoch. Vyrýva sa vo vás kdesi vo vnútri, a s poznaním Neba poriadne cítite aj pazúry pekla. Som nesmierne vďačný mojej drahej Nebeskej Matke za to, že ma pozvala na túto cestu. A predsa - toľkokrát som Jej v duchu hovoril: Prosím ťa, vyber si už konečne niekoho lepšieho a vhodnejšieho! Vôbec sa necítim hodný tvojej dôvery...Musím sa priznať, že som veľmi veľa veciam na tejto ceste nerozumel a nerozumiem. Veľakrát som vnímal, že naše ľudské chápanie a hodnotenie vecí je úplne iné, ako by malo byť. Pochopil som ale jasne, že sa nachádzame pre naše duše v nesmierne nebezpečnej situácii. A že z Božej vôle prišla naša Matka preto, aby nám pomohla, aby bola naším Majákom, Kompasom a Sprievodkyňou.

  Milí priatelia, to, čo sa dočítate v tejto knižke, nie je pre vás nič nové. Ale v takejto forme, keď máte pohromade všetko to, čo som sa vám snažil za tie roky sprostredkovať, azda lepšie napomôže urobiť si celkový obraz o našej situácii - a to samých v sebe, v rodinách, v spoločnosti, ako aj vo svete.

  Určite nie všetko v tejto knižke vystihuje z mojej strany bohatosť aspektov misie Panny Márie. Je to len správa, pokus o videnie a sprostredkovanie veď, ako sa mi počas tých rokov javili a osvetľovali.

  Ak táto knižočka aspoň jednému z vás pomôže nazrieť za záclonu mrakov, ktorými nás dnešný svet a jeho situácia zahaľuje čoraz temnejšie, budem za to nesmierne vďačný najmä našej drahej Matke, ktorá prišla k svojim deťom a prihovára sa k nim v starostlivej láske svojho materinského srdca.

  Anton Selecký

  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   TOP PRODUKTY