Newsletter
Bankový prevodMasterCardVisaVUBpay
SporoPayMaestroTrustPayTrustCard
 Hodnotenie
7/10
 Najprezeranejšie
  DPDGLSSlovenská pošta
  QR code
   Vybraný tovar
    Odporučte nás
   • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
   NOVINKA

   Poslanie ženy

   Poslanie ženy
   (obrázky majú len ilustračný charakter)
   ID produktu
   1016442
   6.36,- € bez DPH
   7.00,- €Cena s DPH
   (recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
   Martina Hargašová

   Počet strán: 84
   Rok vydania: 2024
   Väzba: lepená / mäkká obálka
   Formát (rozmer): 180 x 120 mm
   Jazyk: slovenský
   Vydavateľstvo: vlastný náklad autora

   Ženy zohrávajú v spoločností významnú úlohu. Kniha reflektuje o ich poslaní v starozákonnej i novozákonnej biblickej dobe. Tiež o tom, aké by ženy nemali byť, a na druhej strane, aké by byť mali. Napokon krátke články od niektorých žien tvoria mozaiku toho, ako my ženy vnímame svoje poslanie.


   „Kniha Poslanie ženy je určená všetkým ženám, ktoré sa rozhodli vo svojom živote nasledovať Boha a chcú v plnej miere naplniť potenciál a zámer, ktorý pre ne pripravil Boh. Ženy v Starej a Novej zmluve mali svoje Bohom zverené nenahraditeľné miesto. V knihe nájdete súhrn biblických veršov a textov o ženách, ktoré sú majákom pre dennodenný život každej jednej ženy, ktorá sa rozhodla žiť s Bohom. Verše a biblické príklady sú pretkané aj príbehom samotnej autorky, jej životného povolania a poslania; ale aj príbehmi ďalších blízkych žien podľa Božieho srdca, ktoré sa zamýšľajú nad otázkou ich vlastnej identity a poslania. Nech aj táto kniha povzbudí každú jednu z nás naplniť poslanie, pre ktoré sme boli stvorené.“

   Mgr. Martina Žáková

   učiteľka a zakladateľka spoločenstva Otcov dom


   Mgr. Martina Hargašová sa vyše tridsať rokov angažuje v niekoľkých kresťanských organizáciách. Vyštudovala teológiu. Napísala knihy s názvom Realita s Bohom; Pôst, mocná výzbroj Božieho ľudu; Spokojnosť ako životný štýl a Aspekty života – v bázni pred Bohom. Jej túžbou je, aby cirkev naplnila poslanie, ktoré jej určil Boh.

   (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
    TOP PRODUKTY