Hodnotenie
7/10
 Najprezeranejšie
  DPDGLSSlovenská pošta
  QR code
   Vybraný tovar
    Odporučte nás
   • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
   AKCIANOVINKA-7%

   Ilustrovaná Biblia pre deti

   Ilustrovaná Biblia pre deti
   (obrázky majú len ilustračný charakter)
   ID produktu
   1014443
   Bežná cena: 19.69,- € s DPH / ks, Ušetríte: 1.38,- € s DPH / ks (7%)
   16.65,- € bez DPH
   18.31,- €Cena s DPH
   (recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
   Počet strán: 320
   Rok vydania: 2023
   Väzba: viazaná / tvrdá obálka
   Jazyk: slovenský
   Vydavateľstvo: MATYS

   Predstavujeme vám ilustrovanú adaptáciu Biblie zostavenú špeciálne pre deti s encyklopedickými vysvetlivkami a historickými údajmi. Na okrajoch knihy nájdete mnohé poučné obrázky a fotografie prinášajúce dobové informácie s vysvetľujúcimi textami. Pri čítaní tejto knihy spoznáte nielen biblické texty, ale aj históriu a geografiu.

   Výnimočnosť tejto detskej Biblie spočíva v tom, že predstavuje deťom nielen známe biblické príbehy, ale informuje ich aj o geografických a historických údajoch.

   Najznámejšie biblické príbehy sú doplnené citátmi z Biblie a čo najautentickejšími ilustráciami predstavujúcimi čo najdôveryhodnejšie danú dobu, prostredie a dané biblické výjavy. Prínosnými sú tiež informácie pri úvode do Starej i Novej zmluvy. V krátkosti sú predstavené knihy, ktoré ich tvoria, a je poukázané na ich výnimočnosť.

   Neoddeliteľnou súčasťou knihy sú krátke informácie o postavách z Biblie s informáciou, v ktorých biblických príbehoch sa s nimi stretávame.

   Mená a názvy lokalít ako aj citáty v texte sú uvedené podľa vydania: Biblia, slovenský ekumenický preklad s deuterokánonickými knihami, Slovenská biblická spoločnosť, Banská Bystrica, 2011.

   (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
    TOP PRODUKTY