Hodnotenie
7/10
 Najprezeranejšie
  DPDGLSSlovenská pošta
  QR code
   Vybraný tovar
    Odporučte nás
   • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
   NOVINKA-8%

   7 tajomstiev Božieho milosrdenstva

   7 tajomstiev Božieho milosrdenstva
   (obrázky majú len ilustračný charakter)
   ID produktu
   1008212
   Bežná cena: 8.90,- €, Ušetríte: 0.71,- € (8%)
   7.44,- € bez DPH
   8.19,- €Cena s DPH
   na objednávku
   (recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
   Vinny Flynn

   Počet strán: 232
   Rok vydania: 2019
   Väzba: viazaná / tvrdá obálka
   Vydavateľstvo: ZACHEJ.sk

   „Dôvera v Boha je podstata posolstva o milosrdenstve.“

   Prostredníctvom knihy 7 tajomstiev Božieho milosrdenstva nám autor ukazuje, že uctievanie Božieho milosrdenstva nie je len ďalšou súkromnou pobožnosťou. Pochopiť ho a vstúpiť do jeho hĺbky je kľúčovým okamihom duchovného života každého človeka. Autor nám dáva pozvanie na cestu, aby milosrdenstvo mohlo premeniť aj náš život. Všetko sa môže stať zmysluplnejším, silnejším a vitálnejším, keď skutočne prijmeme dar Božieho milosrdenstva – pretekajúcu lásku Najsvätejšej Trojice.

   V roku 2000 pápež Ján Pavol II. kanonizoval veľkú vizionárku 20. storočia sestru Faustínu Kowalskú a ustanovil, že prvá nedeľa po Veľkej noci sa bude každoročne sláviť ako Nedeľa Božieho milosrdenstva. V roku 2006 pápež Benedikt XVI. zdôraznil, že „úcta k Božiemu milosrdenstvu nie je len sekundárnou pobožnosťou, ale neoddeliteľnou súčasťou kresťanskej viery a modlitby“. Pápež František vyhlásil mimoriadny Jubilejný rok Božieho milosrdenstva, ktorý sa začal sláviť 8. decembra 2015. Všetci traja pápeži jasne vyjadrili, že Božie milosrdenstvo patrí k podstate kresťanskej viery, a táto kniha odhaľuje prečo.

   Vinny Flynn je výkonný riaditeľ MercySong Ministries of Healing (služby uzdravovania). Je nadaný hudobník, prednášateľ a spisovateľ. Vďaka prednáškam o Božom milosrdenstve, sviatostiach a Otcovej láske sa stal obľúbeným hosťom na farských misiách, konferenciách a duchovných cvičeniach.

   pôvodný názov: 7 secret of Divine Mercy
   preklad: Pavol Petrík

   (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
    TOP PRODUKTY