Hodnotenie
7/10
 Najprezeranejšie
  DPDGLSSlovenská pošta
  QR code
   Vybraný tovar
    Odporučte nás
   • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
   NOVINKA-8%

   Hostinec v Ivy Hille

   Hostinec v Ivy Hille
   (obrázky majú len ilustračný charakter)
   ID produktu
   1007301
   Bežná cena: 13.90,- €, Ušetríte: 1.11,- € (8%)
   11.63,- € bez DPH
   12.79,- €Cena s DPH
   do 3 dní
   (recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
   Julie Klassenová

   Historky z Ivy Hillu, 1. diel

   Počet strán: 424
   Rok vydania: 2018
   Väzba: viazaná / tvrdá obálka
   Vydavateľstvo: i527.net

   Prvá séria od obľúbenej autorky!

   Vitajte v anglickej dedinke Ivy Hill, kde ľudí spájajú pevné priateľstvá, kde láska kvitne a tajomstvá čakajú na svoje odhalenie…
   Srdcom dedinky Ivy Hill je zájazdný hostinec The Bell. Po náhlej smrti majiteľa sa jeho vedenia zdráhavo ujíma mladá vdova Jane Bellová, ktorá o podnikaní nevie vôbec nič. Keďže v stávke je živobytie celej dediny a Jane má na krku veľkú pôžičku, musí nájsť spôsob, ako hostinec zachrániť. 
   Hoci má so svokrou Thorou, bývalou hostinskou, napätý vzťah, obracia sa s prosbou o pomoc práve na ňu. Thore, ktorá hľadá nový zmysel života, sa do cesty pripletú dvaja muži z jej minulosti. Ona sa už dávnejšie zaprisahala, že sa znova nevydá; podarí sa jednému z nich presvedčiť ju, aby láske ešte dala šancu? 
   Tlak z banky narastá a Jane sa pokúša odhaliť pohnútky niekoľkých mužov, vrátane záhadného cudzinca, ktorí o podnik prejavujú zvláštny záujem. Podarí sa Jane a jej priateľom prinavrátiť život hostincu i jej prázdnemu srdcu?

   O autorke
   JULIE KLASSENOVÁ má rada všetko, čo súvisí s Janou Eyrovou a Jane Austenovou. Je absolventkou Illinoiskej univerzity. Po šestnástich rokoch práce vo vydavateľstve sa dala na vlastnú spisovateľskú dráhu. Jej knihy sa umiestňujú na popredných miestach literárnych súťaží. Tri z nich, vrátane Tichej guvernantky a Slúžky z Fairbourne Hall, získali ocenenie Christy Award v kategórii historický ľúbostný román. Kniha Tajomstvo Pembrooke Parku získala prvenstvo v jednej z kategórií súťaže Minnesota Book Awards.
   S manželom a dvomi synmi žije v meste St. Paul v štáte Minnesota.

   (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
    TOP PRODUKTY